آخرین اخبار
وزیر آموزش و پرورش:

«رتبه‌بندی برای امسال نبوده و برای سال آینده بوده است»

وزیر آموزش و پرورش گفت درباره رتبه‌بندی معلمان تصمیماتی گرفته شده احتمالا تا فردا نهایی خواهد شد.
اشتراک گذاری
13 بهمن 1400
214 بازدید
کد مطلب : 511

یوسف نوری در آیین نواختن زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی در دبستان دخترانه ایمان منطقه ۱۲ شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دهه فجر افتتاح پروژه‌های عمرانی را در اقصی نقاط کشور با حضور معاون اول رئیس جمهور داریم مدارس در تمام روزهای دهه فجر حضور جدی دارند حضور در مزار شهدا، مرقد امام (ره) از جمله برنامه‌هاست که عموما در مدارس اجرا می‌شود.

وی درباره معافیت مدارس از پرداخت آب و گاز افزود: این امر هرساله در قوانین بودجه است و برای سال آینده کمیسیون تلفیق آن را مصوب کرده اما سقف این موضوع همان الگوی مصرف است اگر موردی وجود دارد پیگیری می‌شود.

نوری بیان کرد: فعالیت‌های فرهنگی در دهه فجر در معاونت پرورشی برگزار می‌شود جشنواره‌های مختلفی با موضوع شهدا برای گرامیداشت یاد و خاطره آنان برگزار می‌شود همچنین مسابقات بین مدرسه ای و المپیادهای فرهنگی هنری در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید براینکه مقام معظم رهبری ۷ برکت را در بیانیه گام دوم انقلاب تبیین و ۷ توصیه را ترسیم می‌کنند اظهار کرد: اگر به این توصیه‌ها عمل کنیم حتما به نتیجه می‌رسیم. یکی از اقدامات ما این است که تلاش کنیم از جوانان گام دومی در مسئولیت‌ها استفاده کنیم.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون رتبه بندی معلمان و افزایش اعتراضات معلمان در روزهای اخیر افزود: چند نکته تذکر به خود منِ معلم است و اینکه این موضوع اکنون درحال پیگیری است، معلمان مطمئن باشند که این امر پیگیری می‌شود. یک سری افراد همکاران ما را تحریک می‌کنند که مثلا سر کلاس درس نروند که این موضوع با هیچ قاعده‌ای جور نیست.

نوری با بیان اینکه بسیاری از اولیا با من تماس گرفتند که چرا معلمان سر کلاس درس نمی‌روند؟ گفت: مجبوریم به اولیا پاسخ مثبت دهیم. در این صورت حق دانش‌آموز ضایع می‌شود توصیه می‌کنم همکاران حتما حضور مؤثر در کلاس درس داشته باشند.

وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: رتبه‌بندی برای امسال نبوده و برای سال آینده بوده است لازم است با این موضوع صبورانه و آگاهانه برخورد شود تا خدای ناکرده ضد انقلاب و دیگران از این آب گل‌آلود ماهی نگیرند.

وی تاکید کرد: همکاران مطمئن باشند که به عنوان خادم همکاران فرهنگی موضوع رتبه‌بندی را پیگیری می‌کنیم تا آنچه که حق است انجام شود. درباره رتبه بندی تصمیماتی گرفته شده احتمالا تا فردا نهایی خواهد شد.

انتهای خبر/.

خبر های مشابه

شیوه‌نامه قانون رتبه‌بندی فرهنگیان منتشر شد
کارگروه اجرایی رتبه بندی معلمان اطلاع داد؛

شیوه‌نامه قانون رتبه‌بندی فرهنگیان منتشر شد

انتخاب ۴۴۰ کانون مدرسه پیشرو برای تحقق جایگاه مدرسه در چشم‌انداز سند تحول بنیادین
عباس مهاجر در نشست طرح تحولی کانون‌های فرهنگی تربیتی اعلام کرد؛

انتخاب ۴۴۰ کانون مدرسه پیشرو برای تحقق جایگاه مدرسه در چشم‌انداز سند تحول بنیادین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.